Potrebujete poradiť? (Po Pia: 8-17:00)    +421 910 444 669     obraznamieru@obraznamieru.eu
Potrebujete poradiť?
 +421 910 444 669
  obraznamieru@obraznamieru.sk

Digitálne maľované obrazy vytlačené na vysokokvalitné ekologické plátno.

Sme nesmierne šťastní, že vám môžeme predstaviť nový produkt v našej ponuke, ktorý vznikol v spolupráci s mladou, veľmi talentovanou ilustrátorkou. Ide o digitálne maľované obrazy z vašej vlastnej fotografie, ktoré Vám vytlačíme na vysokokvalitné ekologické plátno v žiadanom rozmere.

predloha / digitálna maľba / obraz vytlačený na plátno.

Digitálne maľovaný obraz vytlačený na kvalitné ekologické plátno - obraznamieru

predloha / digitálna maľba / obraz vytlačený na plátno.

Digitálne maľovaný obraz vytlačený na kvalitné ekologické plátno - obraznamieru

O autorke

“Zbieram ľudské príbehy a zachytávam ich farbami. Kreslím čo ma zaujme – ráno, na obed, večeri v noci. Aj počas prednášok. Stále (až kým nás vybitá batéria nerozdelí).

Digitálnej kresbe sa venujem už od 15tich rokov, kedy som zradila papier a ceruzku a dala sa skrz naskrz zlákať technickým pokrokom. Mojím najlepším priateľom je iPad Pro a grafický editor pre digitálne maľovanie Procreate, v ktorom tvorím, prevažne realistické kresby podľa fotografie.

Nejedná sa o sériovú výrobu – vyhotovenie ilustrácie jednej postavy ma zamestná na niekoľko desiatok hodín práce, v závislosti na náročnosti spracovania prvkov, ktoré si ilustrácia vyžaduje. A keďže neustále skúšam nové spôsoby a štýly, žiadna ilustrácia nebude úplne rovnaká.

Máte aj vy záujem o takýto obraz? Nakoľko nejde o sériovú výrobu, radi pre vás individuálne pripravíme cenovú ponuku. Stačí, ak nás kontaktujete a pripojíte želanú fotografiu.

    Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov.